توضیحات

طراحی سایت فروشگاه تخفیف کامبادن آفر

طراحی سایت تخفیف گروهی: طراحی سایت تخفیفی، کامبادن آفر اولین و بزرگترین سایت تخفیف گروهی در کرمانشاه که به صورت روزانه پیشنهاداتی متنوع و باورنکردنی را با ۲۰ تا ۸۰ درصد تخفیف از بهترین مکان‌های شهر شامل رستوران‌ها، مراکز ورزشی، تفریحی، رفاهی، فرهنگی، هنری، بهداشتی، آرایشی و غیره را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. «تخفیف های هیجان‌انگیز»، «خرید ارزان‌تر و بدون واسطه»، «صرفه جویی در زمان و هزینه»، «تضمین کیفیت خدمات» و «پشتیبانی کامل در تمام مراحل» برگ برنده کامبادن آفر برای کاربران خود محسوب می‌شوند. کامبادن آفرکرمانشاه با بکارگیری شیوه های نوین تبلیغاتی و تمرکز روزانه روی کالا ها و سرویس های خدماتی و رفاهی، فرآیند انتخاب را برای اعضای خود آسان کرده و همچنین با استفاده از قدرت خرید گروهی پیشنهادات مورد نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف نظر کرد. طراحی وب سایت فروشگاه تخفیفات|کامبادن آفر کرمانشاه دقیقاً منطبق بر طرح ارائه شده توسط مدیر این سایت توسط تیم طراحی سایت من ایرانی در سال ۱۳۹۸ در دست طراحی می باشد.

سیستم مدیریت محتوا: وردپرس،وکامرس

تکنیک های مورد استفاده: htm5, css3, php, ajax, jquery

بخش های سایت: صفحه اصلی، درباره کامبادن آفر، اخبار فروشگاه، پیگیری خرید، حساب کاربری،صدور فاکتور ، ارسال پیامک ،خبرنامه و….

المان های سایت: ساب هدر، هدر، اسلایدر تمام عرض، اینفو باکس، آیکن باکس، بنرهای تبلیغاتی، آخرین های وبلاگ، فوتر چهار ستونه و …

آدرس وب سایت: kambadenoffer.ir

وضعیت پروژه: در دست طراحی

طراحی سایت فروشگاهی در کرمانشاه