توضیحات

طراحی قالب وب سایت شهر فرش کرمانشاه

طراحی قالب وب سایت شهرفرش کرمانشاه: طراحی سایت شهر فرش، متنوع‌ترین مکان برای دیدن و پسندیدن فرش کرمانشاه است. انواع فرش‌های ماشینی، کلاسیک و فانتزی درشهرکرمانشاه، چشم‌نواز و رنگارنگ، در برابر نگاه‌های ماست. تمرکز بر انواع برندهای معتبر و مطرح ایرانی در زمینه تولید فرش ماشینی و نیز برخورداری از کامل‌ترین مجموعه‌ی انواع فرش‌های فانتزی وارداتی از کشورهایی نظیر ترکیه، هند، بلژیک و… چشم‌اندازی تماشایی از هنر فرش ایران و جهان آفریده است؛ و آن قدر طرح‌ها، رنگ‌ها و نقش‌ها گونا‌گون و متنوعند که زیبادوستان و مشکل‌پسندان تنها با یک بار مراجعه، مطلوب خود را پیدا می‌کنند و در سریع‌ترین زمان، درب منزل تحویل می‌گیرند.. طراحی قالب وب سایت شهرفرش کرمانشاه دقیقاً منطبق بر طرح ارائه شده توسط مدیر این سایت توسط تیم طراحی سایت من ایرانی در سال ۱۳۹۸ انجام و تحویل مشتری گردید.

فلسفه شهر فرش :

فرش ایرانی، شعری بلند و آسمانی است، شعری خاموش که به صد زبان در سخن است که مرا رازی هست و معنایی. هر گره من گره‌گشایی و هر نقش من نشانگر تمنایی است. خوشا دیدار این هنر ایرانی در باغی سراسر نقش و رنگ، در شهری همه نور با نام شهر فرش.

گفتن ندارد که فرش‌های عرضه شده در شهر فرش، کیفیتی دارند تایید شده از سوی تولیدکنندگان شاخص داخلی و خارجی. این فرش‌ها بی‌واسطه از تولید به عرضه آمده‌اند و از این منظر قیمتی مناسب دارند و شایسته‌ی مصرف‌کنندگان خوش سلیقه و زیباپسند هستند.

سیستم مدیریت محتوا: وردپرس

تکنیک های مورد استفاده: htm5, css3, php, ajax, jquery

بخش های سایت: صفحه اصلی، درباره شهرفرش کرمانشاه، محله فرهنگی شهرفرش، فروشگاه شهرفرش، خریداقساطی فرش، ضمانت فرش ایرانی

المان های سایت: ساب هدر، هدر، اسلایدر تمام عرض، اینفو باکس، آیکن باکس، بنرهای تبلیغاتی، آخرین های وبلاگ، فوتر چهار ستونه و …

آدرس وب سایت: shahrfarshkermanshah.ir

وضعیت پروژه: پایان یافته