توضیحات

اپلیکیشن من ایرانی یا برنامه موبایلی من ایرانی چیست؟
اولین اپلیکیشن خدماتی و آموزشی اینترنتی با اعطای گواهینامه معتبر در ایران
با نام برنامه موبایل من ایرانی یا(اپلیکیشن من ایرانی در مایکت های ایرانی): اگر نیازمند ارسال تبلیغات هدفمند درمنطقه سکونت خودهستی و میخواهی کسب وکار خود را به مشتریان معرفی کنی،اگر میخواهی کارپیداکنی،یا میخواهی آموزش ببینی وخودت کسب وکار تحت وب راه اندازی کنی،یا اگر سفارش طراحی داری وکلی خدمات دیگر…. با نصب این اپلیکیشن از خدمات مجموعه من ایرانی استفاده کن

توضیحات هر دسته :

۱.نکات آموزشی یا کارگاه آموزشی

در این دسته مقالات آموزشی مختلفی در زمینه خدمات ارائه شده توسط مجموعه من ایرانی دردسترس شما خواهد بود و یا با حضور در کارگاه های آموزشی تخصصی (اینترنتی و حضوری) بعنوان یک حرفه ای وارد بازار کسب وکار شوید.

۲.سفارش طراحی(سایت،اپلیکیشن،تیزر،بنر یا ….)

از این قسمت شما می توانید سفارش طراحی های خود را به تیم با تجربه من ایرانی سپرده تا با بالاترین کیفیت و نازل ترین هزینه برای شما طی قرارداد انجام داده، ارسال آموزش ها وپشتیبانی در هر سفارش رایگان خواهد بود.

۳.تبلیغات هوشمند

دراین دسته نیز خدمات تخصصی تبلیغاتی ارائه می شود بصورتی که می توانید سفارش انجام کارهای تبلیغاتی ( تبلیغات پیامکی ، تبلیغات اینترنتی، تبلیغات سالیانه در اپلیکیشن ،تبلیغات تلگرامی،تبلیغات اینستاگرام ،تبلیغات رسانه ای و….)ارسال نمایید.

۴.نیازمندی ها :

درج انواع آگهی(استخدام، خرید وفروش کالاها، تبلیغات و…) در سایت نیازمندیها رایگان بوده و علاوه برسایت در اپلیکیشن استخدام نیز اتوماتیک نمایش داده می شود و امکان ویرایش یا بروزرسانی آگهی از طریق حساب کاربری در هر ساعت از شبانه روز برای کاربران وجود دارد.

۵.آموزش طراحی سایت و آموزش طراحی اپلیکیشن و آموزش htmlودریافت سایر آموزش ها با بروزرسانی ماهیانه و امکان دریافت با پرداخت درون برنامه ای کافه بازار
لینک دانلود رایگان برنامه موبایلی من ایرانی نسخه اندروید در کافه بازار :
https://cafebazaar.ir/app/com.app.manirani/?l=fa